| matematician a întrebat:

Ce ziceti, va mai scadea oare pretul la acest laptop?
Vor exista sanse sa-l prind la o promotie decenta de halloween/black friday etc.? :D din cate am observat e relativ nou pe piata... si ma intrebam daca au pus din start un pret bomba sau un pret low level ( acum consider ca este low level la 2300 lei )
http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

De black friday poate va ma scadea, dar nu te astepta la ieftiniri majore, maxim 100-200 lei daca ai noroc. Tocmai ca e un model nou si vine si cu SSD din start, pretul se va metine ridicat pentru o perioada.