| dudu_4306 a întrebat:

Cea mai buna placa video pana in 6 milioane?

7 răspunsuri:
| maniac a răspuns:

Du-te la depozitul de calculatoare si gasesti acolo mai de toate iti spun eu

| okei a răspuns:

Salut, daca mai pui putin poti sa iti iei asa ceva http://www.pcgarage.ro/......-bit-hdmi/

Dar daca vrei musai 600 RON

Poti sa iti iei asa ceva http://www.pcgarage.ro/......5-256-bit/

Depinde ce monitor ai, daca ai monitor de 17"
un ATi 4850 il ti 3 ani :)) daca ai de 20 - 23 4870 sau GTX 260
Dar daca vrei pe un monitor de 24 Inci sau mai mare astepti sa faci rost de bani si iti iei ATi 4890 Vapor-X
Dar tu poti sa iei Cel din al 2-lea link eu spun ca iti este de ajuns.
O zi buna!
okei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caca-te, asta e cea mai buna placa video!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Placa video Sapphire Ati Radeon HD 4850 1GB GDDR3 256bit 11132-51-20R

| clausisme a răspuns:

Ori Asus nVidia GeForce GTX 275 la mana a doua ori Asus nVidia GeForce GTS 250, 512MB, DDR3, 256bit, PCI-E asta pe emag noua

| pisu a răspuns:

Sal, eu am o nvidia gts 250 core edition care mi-a mers perfect in tot ce am jucat pana acum (tin sa mentionez ca ma consider un gamer, deci a functionat zilnic de la 4-5 ore in sus. am jucat crysis, far cry, moh airburne, wolfenstein 2.etc toate in ful detail) inainte de asta am avut o ati radeon hd 3870 care mi-a crapat in 4 luni de zile. acum vezi si tu...