| MYK3 a întrebat:

Ceau prieteni! Intreb pe cine are un iDevice cu IOS sau pe cei care stiu: Vreau si eu sa cumpar din App Store si cand sa bag cardul imi zice de-care: Visa, Mastercard etc... dar acolo nu se afla si Maestro (cum am eu). Cand am dat orice alt card si am introdus ce trebuia spunea ca nu se potriveste cu modelul de card. Deci cum as putea sa cumpar si eu? big grin

3 răspunsuri:
| cosmin2sun a răspuns:

Sunt doua variante si anume : Maestro intra in categoria Mastercard deci nu vad de ce ai avea probleme. poate e ceva temporar. Si a doua varianta aar fi sa iti iei Instalous 5 din Cyndia de unde iti poti lua tot ce vrei gratuit. Ce gasesti in App Store e si in Instalous 5. Numa bine'!

| MYK3 explică (pentru cosmin2sun):

Poate ai dreptate ca e de la Mastercard si am sa încerc mai târziu dar a doua varianta e imposibila fiindcă nu am Jailbreak si nu o sa ii fac
Acuma sa vad daca merge ai Funda garantat!
Mersi de ajutor

| cosmin2sun a răspuns (pentru MYK3):

Nu pentru funda am raspuns. Chiar nu am ce face cu ele. trebuie sa mearga.