| ss501 a întrebat:

Ceau TPU!

Recent mi-am luat tableta Allview Ax4 Nano. Recent cand deschid o aplicatie imi spune " Din pacate,aplicatia Facebook s-a oprit ",asa imi face cu orice aplicatie. Alta problema pe care o intalnesc este la jocuri,cand le instalez imi spune ceva de genul "Fisierul pachet are un manifest incorect ".
Help, pls!

4 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Da restart din fabrica ( copi toate documentele sau pozele pe pc). Daca tot asa o sa mearga, are nevoie de o resetare de soft, deci, trebuie sa duci tableta la garantie si ti-o reseteaza acolo.

| ss501 explică (pentru LaLaura):

Am resetat-o de 5 ori si tot asa face, faza e ca o am de 3 zile si nah ..de ce face asa nu stiu.

| LaLaura a răspuns (pentru ss501):

Atunci trebuie sa o duci la garantie, are o problema de soft, si eu am patit cu o tableta ebola si nu aveam niciun joc instalat pe ea, doar mailul, facebook si un fel de word. si imi dadea eroare la aplicatii si se inchidea aplicatia.

| Dzeko7 a răspuns:

Reseteaza-ti telefonul daca nu stii cum gasesti pe Google tutoriale care te vor ajuta foarte mult.