| vladut91 a întrebat:

Ceau tup
Am o mica mare problema crying
din 45 Ga in C am 3, 5 Ga ramsi crying crying crying crying
Nus ce. imi consuma atat uitati ce am in paoul de control imi puteti spune la ce ajuta fiecare sau ce nu imi trebuie pliz
(Jocurile nu le sterg )

Euro Truck simpulator 2
Metin2 RO
Counter strike
Microscoft ofice word 2007
Microscoft ofice eneterprise 2007
Nero 7
Minecraft 1.6.1
Adobe Reder
Abby FinReder
Opera Stable
TheKmPlay
Microscof.Net Farmework 4 extendet
Lexmarck
Winap
Yahoo Mesenger
ffdshow
C-Media PCI Audio Device
Microscoft Visual ++C 2010.
FazxTools
Pandora Service
Windows internet explorel 8
WinZiper
Microscoft Visual ++C 2007
Ominet
AwgSafeGuardToolbar]
Microscoft Visual ++C 2005
Winnar archive
DownLifw
si cam atat restul sunt total comendar etc dar din astea ce pot setrege fara sa mi se afecteze pc Am windows xp si mor ca am 3, 5 Ga in pc din 45. mai ales cand o sa vina candva la mine sa vad cat loc am...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Inteleg ceva din varza ta.Dar prea putin.Grea tastatura asta.

| Doctorfishadi a răspuns:

Poate ai selectat up-date automat.Sistemul isi face up-date si de aceea nu mai ai spatiu.Incearca sa cureti partitia cu utilitarul din win.Selectezi partitia,dai click dreapta si citesti acolo, trebuie sa scrie ceva gen clin-up partition, sau curatare daca il ai in romana, sau ceva de genul.O sa iti salveze ceva, pana la 1 gb!, dar dureaza putin pana se curata.Este si benefic sa cureti partitia.Cat despre dezinstalat poti sa dezinstalezi fara grijabig grinownlifw,omniet,avgsafe guard tolbar(nu ajuta la nimic,avg antivirus si firewall ajuta,tolbarul il dezinstalezi),pandora service, fazx tools, ffdshow, lexmarck, thekmplay.Cam astea dezinstaleaza-le ca sigur nu are nimic windows-ul. Sper ca am ajutat.

| vladut91 explică:

Ps le-am pus in ordicea care consuma

| vladut91 explică:

Adicvaristu am acum 4, 5 gm dar. tot mi se pare putin de ce ocpupa inca sa mult?

| piticu2100 a răspuns:

Descarca CCleaner si dai sa-ti curete pc nu o sa mai arate ca e plin ca mi s-a intamplat si mie dar acum imi merge foarte bine...