| alexaly a întrebat:

Ceauu` TPU.Am si eu o problema: nu de mult mi-am reinstalat Windows`ul si abia am reusit sa gasesc un driver pentru placa de retea. Si acum nu gasesc nici`un driver de sunet ca sa imi mearga. Daca stiti niste drivere audio universale sa mearga pe XP SP2... Fundaaa`happy

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Realtek Audio Driver este cel mai folosit si e compatibil cu orice. Cauta pe Google un download bun, e nu-mi bat capul ca il am pe 3 Cd-uri deja...

2 răspunsuri:
| Robertty a răspuns:

Sunt o gramada de programe care cauta si descarca drivere pentru pc cauta pe net!winkingpoti lua unu si in proba i ti faci treaba cu el si gata!