| anonim_4396 a întrebat:

Cei care aveti telefon Nokia..stiti de ce nu mai pot asculta muzica in "redare muzica"? cand dau "selectati" mi se actualizeaza biblioteca intruna...sad

6 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Resofteaza-l sau incearca sa schimbi cardul daca muzica este stocata pe card sau poti sa-l lasi 30 de secunde sa caute sa-i dai cancel si sa vezi daca iti afiseaza lista.

| sigmanet a răspuns:

Incearca sa stergi muzica si o copiezi la loc....Vezi daca face la fel.

| Dorinel a răspuns:

Ce Nokia ai?

Asa imi face si mie cand bag melodi noi pe telefon si trebuie sa astept ceva timp camp 3-4 minute...

EDIT: Am Nokia N95 8GB

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@EcKo, nokia 6300.

stiu de actualizarea aceea de cateva minute. dar la mine dureaza.la nesfarsitlaughing
am formatat si cardul dar degeaba.sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie cand dau sa ascult muzica in redare muzica imi apare memorie insuficienta. Stie cineva ce pot face. Am incercat toate posibilitatile: i-am formatat cardul, l-am resoftat... astept ajutor

| eusebio_9338 a răspuns:

Am si eu acelasi tip de tel si aceiasi problema si am incercat si resoftat si am sterst si toate mel si tot nu merge...cine stie ce se poate face?