| oceanoflove a întrebat:

Cei care si-au luat de curand laptop myria si il folosesc doar pentru research pe internet și office este bun? Ce parere aveti de acest model?
https://altex.ro/......CMY8312SV/

7 răspunsuri:
| oceanoflove explică:

Intreb pentru ca reviewurile/comentariile sunt impartite unii zic ca sunt proaste (desi ma gandesc ca poate si-au mai imbunatatit produsele) altii ca sunt bune pentru lucruri simple (office research).

| anonimg a răspuns:

Crede-ma ca nici degeaba nu as lua un laptop Myria. Nu am avut experienta cu laptop, ci cu doua mouse-uri.
Numai cand auzi de marca asta parca aud de Albatros. Numai ca Albatrosul a fost bun pe vremea lui ( firma romaneasca de masini de spalat); pe cand Myria este un produs slab, depasit de multi producatori. Este prea slab ca sa poata avea concurenta.

| gabicoo a răspuns:

Myria e cel mai tare/
Face praf Alienware
laughing
E petardă frate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza brand-ul laptopului ci specificatiile. Ce ai ales tu acolo e praf la procesor si iti merge teribil in office mai ales cand scrii. RAM-ul este prea putin incat sa duca Windows 10 corect, si nu poti baga Windows mai vechi deoarece n-ai drivere. Doar SSD-ul e bunicel din ce ai ales tu acolo. Alege ceva cu cel putin procesor i3 generatia a 4-a (modelul incepe cu 4, exemplu: i3 4120U), cel putin 6GB RAM si la SSD cel putin 256GB.

| Daniel323 a răspuns:

Pocnitoare.
Si mortaciune cu procesorul ala.
Iti creste barba pana se aprinde si imbatranesti langa el cand isi face update.

| anonimg a răspuns:

Decat un Myria nou si cu ddr4, mai bine un laptop sh cu ddr3 dar cu procesor i5:
https://www.samwise.ro/catalog/laptop-35

| iulix55 a răspuns:

Cum se intra in bioss, ce taste trebuie sa apas?