| GolopențaAdrian a întrebat:

Cel mai bun laptop pana in 2500 de lei chiar si putin peste suma aceasta?

12 răspunsuri:
| nicky10 a răspuns:

Cele mai bune laptopuri in gama asta de preturi sunt (după părerea mea) Dell și Lenovo

| flixbuster a răspuns:

Nu ai spus ce vrei sa faci cu el dar pentru Internet/Birou/Multimedia/Portabilitate cred ca mai bun de procesor i7, SSD de 256 GB, 8GB RAM, FullHD pe 13.3", USB Type C, autonomie 7 ore si doar 1.5 kg cu greu gasesti pana la 2500 RON:

http://www.cel.ro/......NSI6MDMu-l

| xSega a răspuns:

Https://altex.ro/......-2gb-linux dacă vrei ceva mai bun pentru gaming https://m.emag.ro/......DDV7SNBBM/

| Golopen?aAdrian explică (pentru flixbuster):

Este bun ce-ai si il folosec pentru filme, jocuri si internet deocamdata nu sunt la birou sau pentru portabilitate

| Golopen?aAdrian explică (pentru flixbuster):

Dar are linux si nu windows

| Golopen?aAdrian explică (pentru flixbuster):

SI are ssd de 256 gb

| Golopen?aAdrian explică (pentru xSega):

Are tot linux si nu windows

| flixbuster a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Invata sa pui o intrebare relevanta mai intai: "Ce imi recomandati ca laptop de gaming cu Windows si HDD de 4 TB, etc, etc, etc?".

| Golopen?aAdrian explică (pentru flixbuster):

Dar nu merge schimbat din linux in Windows?

| TrustMeIKnow a răspuns (pentru Golopen?aAdrian):

Se poate schimba din linux in windows fara nici o problema...este ca o inststalare normala doar ca trebuie sa stergi hardul si sa faci iar partitiile

| BostanDaniel1974 a răspuns:

HP

| Alex_Florin_1980 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DSCGTDBBM/ ia-l repede e la 2500 lei la reducere