| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai bun telefon in 400 lei din Romania?
emag.ro/compari.ro.uitati-va pe acolo! Dau funda cat de repede ma convingeti! Trebuie sa fie ok..nu pretenti..nu nimic..doar sa mearga!

10 răspunsuri:
| anonim_4396 explică (pentru DeyCj):

Nu e pentru mine..ieeesi!

| CM7YRE a răspuns:

P6 lite ar fi o optiune buna la 400 ron
http://bit.ly/2jjWDoq

| SilviaDulcik a răspuns:

Mărește bugetul la 600 lei și cumpără Xiaomi Mi4c. Eu îl folosesc pe al meu de 6 luni și este cel mai bun în această gamă de preț, telefon calitate/preț de neegalat. Are același chipset precum Nexus 5X și LG G4.

| christall a răspuns:

Sincer nu imi place cum suna."cat de repede ma convingeti". Nu e nimeni angajat sa faca asta si nu am vazut nici un" va rog frumos", asa ca de la mine ...pas

| anonim_4396 explică (pentru christall):

E angajat daca vrea o fundita! Deci iesi de aici daca nu ai chef de site-ul asta..nu trebuie sa rog pe nimeni..raspunde cine vrea

| DeyCj a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da. Oamenii de aici ajută NU sunt plătiți s-o facă așa cum credeți unii din voi(ăștia mai noi pe-aici). E un site public deci oricine are acces și poate răspunde la întrebări, dar asta nu înseamnă că cel ce întreabă trebuie să răspundă obraznic, așa cum mi-ai replicat mie la răspunsul ce ți l-am dat, și de asemenea oricine poate întreba orice, dar să fie politicos.Nu funda e scopul acestui site.

| anonim_4396 explică (pentru DeyCj):

Ce rautacios? Ai venit tu site-ul tau la misto... Daca vreti ajutati din placere..nu trebuie sa va rog...:/

| KanezuY a răspuns:

Cauta un iPhone 4 second hand pe olx, costa maxim 400 lei.

| tpuuser999 a răspuns:

E greu sa gasesti ceva decent la 400 lei. Mai pune 50 si cauta un telefon second hand, de la o firma cunoscuta (Samsung, LG, HTC, poate si Xiaomi).

Sigurul care mi se pare oarecum decent e acesta: http://www.emag.ro/......DBTQQBBBM/