| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai bun telefon jocuri

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Daca voiai sa zici cel mai bun telefon pentru jocuri, acesta ar fi nokia n95 8 gb... avantaje: suporta si platforma Ngage, celebra pentru jocuri de altfel...memoria mult mai mare, procesor cu frecventa buna...se misca repede atat pe jocuri cat si pe aplicatii...pretul acestuia a scazut simtitor de altfel, fiind mult mai accesibil... n96 chiar daca e model mai nou, sa stii ca este mai prost! aparentele inseala...

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cel mai bun telefon: cu care poti vorbi oricand clar, inteligibil, fara intreruperi si distorsiune de voce.
Cel mai bun joc: care-ti place TIE.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Motorola