| Lukian a întrebat:

Cel mai bun Windows pe care l-ati folosit? Unul sa tina macar vreo 3 luni...

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice Windows care este îngrijit corespunzător merge fără probleme. Windows-ul are nevoie de un user care să ştie să-l folosească şi de bun simţ. Asta chiar dacă este piratat, caz în care se adaugă probleme suplimentare, pentru că nu poţi compara un sistem de operare original cu ceea ce găseşti pe internet.

| Misterryo a răspuns:

Windows XP Sp3

| valentin111 a răspuns:

Cel mai bun e windows 7. le-am incercat pe toate si sunt cel mai multumit de asta. funda?

| aead a răspuns:

Windows 7 home edition.incearca-l!

| mgtow a răspuns:

Windows 8.

| aead a răspuns:

Windows 7 home editiom

| XkkOOjs a răspuns:

Windows 7 Ultimate happy

| dragos1294 a răspuns:

Windows 7 ultimate folosesc eu si sunt foarte multumit de el, il am instalat de aproape un an si nu am probleme

| itsoft a răspuns:

Toate versiunile de windows sunt bune de la Windows XP SP2-SP3 Home. etc etc si Windows 7 doar daca stii sa ai grija de el sa nu instalezi toate porcariile in el sa se aglomereze sa nu umbli aiurea prin el daca nu te pricepi si mult multe altele, Windowsu te tine si 2 sau 3 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

WIN 7home premium sp1 32 bit

| denisuk12 a răspuns:

Windows 7

| lucifer636 a răspuns:

Am renuntat gru la xp in favoarea la 7 ultimate dar sunt foarte multumit de el. Cel mai bun windows este cel cu care te inpaci tu cel mai bine, durata lui de viata depinde de tine cum il ingrijesti.

| ClimaticSport a răspuns:

Cel mai praf e vista si apoi win7 ca ala e doar now, dar degaba ca e si ala tot praff. Cel mai bun e Win Xp.winking Funda?

| maryyyooo a răspuns:

Windows 7 ultimate este cel mai bun tine pana la 2-3 ani este super

| maryyyooo a răspuns:

Windows sp3 2011 cel mai tare

| ovidiuss a răspuns:

Linux Mint este mai bun decat toate,incercati va rog si o sa va convingeti singuri, instalati langa windows si nu necesita nici o atentie navigati unde doriti fara antivirus si debarasativa de sclavia Microsoft, invatati sa fiti liberi...

| ovidiuss a răspuns:

Linux mint te tine pana la pensie si dupa...

| claude42 a răspuns:

Eu am win 7 ultimate de 3 zile. merge ok dar nu e pentru jocuri. merg inapoi la win xp sp3 e cel mai bun mai ales pentru jocuri.

| andrei2002 a răspuns:

Eu am windows 7 professional si merge ok am renuntat la xp chiar daca il am din 2006-2012 reinstalat de cateva ori deci windows 7

| andrei2002 a răspuns:

Windows 8 customer preview!

| maryneldanyel a răspuns:

Am renuntat la windows xp in favoarea lui win. 7 ultimate sp1 si sunt foarte multumit de el. il am instalat de vreo 3-4 luni si tot e bun

| BoGGdan a răspuns:

Windows 7 e cel mai bun xp este demodat si prost

| HeadShot12 a răspuns:

Win 7 ultimate x64

| DrAg0SLykoz a răspuns:

BAI, mor cand va aud k windws7 este cel mai bun windows(orcare din ele).
Cele mai bune windows-uri sun XP

| Cezarika23 a răspuns (pentru DrAg0SLykoz):

Sall! Daca vrei windows pentru jocuri->gaming alege XP sp3. Daca vrei windows pentru programe si rulari mai bune alege 7. Vista nu instala este cel mai slab system de operare! Sper k ti-am fost de folos! Sall!

| Federer10 a răspuns:

Windows 7 Ultimate este de departe cel mai bun windows, daca tu il ingrijesti corespunzator vei foarte foarte multumit de el si nu vei avea probleme cu jocurile bafta
Funda?big grin

| dary16iulie a răspuns:

Windows XP

| Gica12 a răspuns:

Windows 8 Enterprise, sa nu iei beta sau customer preview sunt proaste.

| Gica12 a răspuns (pentru andrei2002):

Este praf Windows 8 customer preview.
Iti recomand Windows 8 Pro sau Enterprise.

| Gica12 a răspuns (pentru andrei2002):

Este praf Windows 8 customer preview.
Va recomand Windows 8 Pro sau Enterprise.