| Lukian a întrebat:

Cel mai bun Windows pe care l-ati folosit? Unul sa tina macar vreo 3 luni...

51 răspunsuri:
| maryyyooo a răspuns:

Windows 7 ultimate este cel mai bun tine pana la 2-3 ani este super

| maryyyooo a răspuns:

Windows sp3 2011 cel mai tare

| ovidiuss a răspuns:

Linux Mint este mai bun decat toate,incercati va rog si o sa va convingeti singuri, instalati langa windows si nu necesita nici o atentie navigati unde doriti fara antivirus si debarasativa de sclavia Microsoft, invatati sa fiti liberi...

| ovidiuss a răspuns:

Linux mint te tine pana la pensie si dupa...

| Gica12 a răspuns:

Windows 8 Enterprise, sa nu iei beta sau customer preview sunt proaste.

| dary16iulie a răspuns:

Windows XP

| thedor1 a răspuns:

Eu folosesc windows 8 pro si e foarte bun

| leo111 a răspuns:

Cel mai bun windows este windows 7 pentru ca merg jocuri pe el, programe si alte lucruri, eu am renuntat la windows xp, am instalat windows 8 dar e varza si eu iti recomand windows 7 ultimate

| Mix_Disk_1982 a răspuns:

Windows 8.1 Blue happy

| silviuarmanyok a răspuns:

Windows 8 pro e cel mai bun are licenza nelimitata
dar trebuie sa stii sa lucrezi cu el

| Florin_Iacob_1986 a răspuns:

Recomand windows 8 professional...

| Codre_Darius_1995 a răspuns:

Windows7Profesional si nu-ti pune toate prostiile pe el.Si ai grija la virusi.

| Andrei_Sebastian_1995 a răspuns:

Windows 8 :*

| Cracyun_Laurentyu_1994 a răspuns:

Eu folosesc windows XP Vienna.Sunt foarte multumit de el.