| black1white a întrebat:

Cel mai ieftin smartphone?

3 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Cel mai ieftin smartphone ar fi acesta dupa parerea mea: http://bit.ly/109Lc1x care are:

-Procesor mai mult decat modest de 800 Mhz. asta face ca orice aplicatie sa ruleze foarte bine
-512 ram
-Gps, iar astfel il poti folosi pe post de sistem de navigatie
-Ecran tactil cu fidelitate foarte buna
-Baterie foarte durabila

Iti recomand sa citesti si descrierile lasate de cei care l-au cumparat.

| KinekT a răspuns:

Pai Vodafone smart 1 sau 2 Orange stockholm sau pasadena... iti recomand Vodafone smart 2.

| Mihaitza099 a răspuns:

Samsung Star 3