| Jony123 a întrebat:

Ceva filme de groaza cu fantome?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita'te pe discovery la a haunting, in fiecare vineri de la 22:00.
Este un serial cu fantome, to felul de cazuri.
Uite ce poti vedea vinerea asta :
Edd şi Beth consideră că au casa perfectă pentru a-şi creşte copilaşul. Dar, după ce văd aici mai multe apariţii, o aură întunecată coboară asupra acestui cămin, odinioară fericit.

Un program dătător de fiori, care prezintă poveşti adevărate despre fenomene paranormale, relatate chiar de către cei care le-au trăit. Fiecare episod de o oră narează unele dintre cele mai înfricoşătoare poveşti din America, prezentând o lume în care tragediile, sinuciderile şi crimele au lăsat amprente paranormale atât de puternice, încât oameni nevinovaţi au ajuns să fie obligaţi să le facă faţă, decenii mai târziu. Prin relatări fascinante ale celor direct implicaţi, fiecare caz îşi expune misterul şi originile. La finalul fiecărei poveşti cu fantome, telespectatorul va trăi senzaţia clară că viaţa - şi moartea - sunt mai stranii decât şi-ar fi putut imagina vreodată, căci programul dezvăluie mistere şocante, care îi apasă pe locuitorii deloc bănuitori ai acestor case. În fiecare episod, aflăm cum oameni normali sunt atraşi în evenimente aparent inexplicabile, generate de tragedii care au lăsat în urma lor spirite decise să dezlănţuie un haos total şi să îşi spună ultimul cuvânt.

17 răspunsuri:
| Jony123 explică:

Puscaria parasita mi se pare ca am vazut-o, e o puscarie de femei parasita!

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Thir13en Ghosts, Ghost Ship, Gothika, The Frighteners, The Fog, House, Burnt Offerings, What Lies Beneath, The Uninvited, Truly, Madly, Deeply, 1408, The Devil´s Backbone, Ghost Story, The Others, Shutter, The Orphanage, The Other Side of the Tracks, Stay Alive, Tormented, Trick or Treat, Stir of Echoes, The Grudge, Candyman, The Changeling, The Eye, The Shining

| zanesiprintese a răspuns:

Oglinzi malefice - este filmat in romania, dar nu este romanesc happy

| escroaca a răspuns:

Mesaje de dincolo

Ochii

Puscaria parasita

thinking

| alin1450 a răspuns (pentru escroaca):

Asta nu easa infricosator..cred ca tipu/a se refera la ceva de groaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...scz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fumos este filmul asa 13 fantome

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum e 2014 happy, deci iti recomand un film din "viitorul intrebarii tale" happy. Se numeste "The Women in Black" ( Femeia in Negru ), este filmul meu preferat de groaza. De ce? In filmul asta nu vezi sange non-stop, nu vezi fantome non-stop, ci investigheaza pe parcursul filmului tot felul d eintamplari legate de Femeie, acum n-o sa-ti stric surpriza sa aflii de ce era nervoasa Femeia si facea copiii sa se sinucida! Ups, deja am spus prea mult. O singura faza de vreo cateva minute e in film cand apare femeia complet si fuge dupa personajul principal exista, dar te face praf, nu mai mergi la baie singur o luna! Actunea se petrece prin 1800. Ti-l recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apropo, filmul e din 2012.

| Happyjump a răspuns:

13 fantome

| gratian a răspuns:

Activitate paranolmara 1 2 si 3

| Yukki a răspuns:

Cele 13 fantome. cei drept e cam vechi da te baga in sperieti

| danyello30 a răspuns:

Gasesti ce trebuie aici www.filmefree.org

| adythebest99 a răspuns:

The others

| gbryela a răspuns:

Amytiville