| Eric19 a întrebat:

Ceva placa video buna cu 4gb pana in 900lei. Eu m-am gandit la un 1050ti dar nu au in stoc de vreo o luna

6 răspunsuri:
| Nimeni10 a răspuns:

Vezi ca găsești 1050 ti pe eMAG, cum sa nu fie pe stoc?

| JackR a răspuns (pentru Nimeni10):

Nu sunt pe stoc cele "pana in 900 lei". Cea mai ieftina din oferta eMAG este 999.99 lei. https://www.emag.ro/......D823Y7BBM/

| ElSueno a răspuns:

Recomand RX 550 Pulse varianta de 4 gb exact cum doresti. E 700 lei in momentul de fata la PC Garage, https://www.pcgarage.ro/......128-bit-1/

| JackR a răspuns (pentru ElSueno):

GTX 1050 Ti bate de departe RX 550 (cam 85% mai rapida, in toate testele). GTX 1050 este doar cu 60% mai rapida. 200 de lei in plus, pentru sporul asta de performanta, sunt bani bine cheltuiti.

| marian37 a răspuns (pentru ElSueno):

E pârjale placa aia pentru preţul ei!

| CatalinAlexandru1989 a răspuns:

Am eu un 1050ti de la Asus nVIDIA.e super.merita și am dat până în 900 de lei.am luat-o de la Mediagalaxy