| Nextone a întrebat:

Chicken invaders se poate juca in doi, la acelasi PC?

Răspuns Câştigător
| TeIubesccc a răspuns:

Da. Poti juca si in doi Chicken Invaders 2. Astepti pana iti prezinta jocul [ daca nu, apesi pe ESC, sa treci peste ] si vei vedea 2 nave jos [ ele fiind jucatorii ]. Si ca sa porneasca amandoua, sa puteti juca in 2, apesi pe tasta "V" si pe tasta "DEL" in acelasi timp. Ele fiind butoanele la care apelezi atunci cand vrei sa impusti puii. Sper ca ti-am fost de ajutor >; d< Funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

.mi se pare ca da!

| ßΘɱßΘɴίκ a răspuns:

Depinde carehappy

| Americanull2321 a răspuns:

Da 100%

| ElShaarawy a răspuns:

Da normal ca se poate.

| xBlue a răspuns:

Da. Un jucator joaca cu mouseul iar celalalt cu tastaturawinking