| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Chrome, Explorer, Opera sau Mozilla Firefox?

Răspuns Câştigător
| Freaky a răspuns:

Chrome pentru ca e foarte rapid si downloadezi repede tongue si e simplu, fara alte toolbaruri cum au restul. E util

| ombladon a răspuns (pentru Freaky):

Este problema ta daca nu stii sa scoti toolbarurile laughing

20 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mozilla Firefox e cel mai bun! usor ca program(nu ingreuneaza hardul si nici nu il umple cu nimicuri de la navigare) si viteza e punctul lui forte!

neluL
| neluL a răspuns:

Gandeste-te si la reziduurile lasate in urma navigarii pe browser in hardul tau!(ia si varianta asta de calcul)

NOname
| NOname a răspuns:

Chrome.

| Cretaker a răspuns:

Explorer e bun cand vrei sa descarci alt browser.
atat.

| Floreenofficial a răspuns:

Tot Explorerul e cel mai bun!

| thealchemist a răspuns:

In momentul asta Firefox e cel mai bun.

| Shery a răspuns:

Chrome.

| Strumf a răspuns:

Mozilla sau Opera

| Biuka a răspuns:

Mozilla rolling eyes. merge cel mai repede si. imi place laughing big grin

| Pisicuța a răspuns:

Chrome, il folosesc si este foarte rapid si are niste teme impresionante, memorarea parolelor si multe altele care le poti vedea daca il instalezi
Explorer il detesc, e fooooarte incet
Opera am avut-o si era si ea destul de impresionata
Firefox nu prea il folosesc desi si el este destul de bun happy
Sper ca te-am ajutat happy

| Biby a răspuns:

Buna!
Cel mai bun este Google Chrome.

| GogosikaInfuriata a răspuns:

Google Chrome + Mozilla Firefoxwinking

| Ecou a răspuns:

Chrome happy

| pisioi a răspuns:

Safari cel mai smecherwinkingsau opera

| alexxv a răspuns:

Sfatul meu este Chrome merge foarte bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera

| readysetnein a răspuns:

Chrome e mult mai bun se misca repede

| DenisaPopescu a răspuns:

Mozilla firefox

| TakerHacker a răspuns:

Google Chrome, deoarece este mai simplu, interfaţa simplă, nu se blochează aşa de rău ca Internet Explorer(Ex: la NeT Cafe) laughing