| Onutsu a întrebat:

Ciao. am si eu o problema.imi apar pe ecran reclame cum ar fi Travian, Bjeweld, etc.tot felul de reclame. odata la 30-40 secunde cate 1-2.nu stiu dar apar.nu stiu ce sa fac sa numai apara.si pe messenger de cand apar reclamele.nu se vede ce scriu, si nici ce imi scrie cineva.imi zice Error script nu stiu. Care ma poate ajuta pls? Va rog din suflethappyMultumesc.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E bun AdBlock dar instaleaza-ti si un firewal de aici http://www.zonealarm.com/......rewall.htm si scapi de spamm-uri!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce browser folosesti. In Mozilla Firefox si Google Chrome (cel putin eu in acestea stiu) poti instala o extensie, numita AdBlock, care blocheaza reclamele. Eu am instalat-o in ambele browsere si nu am probleme de acest gen. Numai bine!

| Onutsu explică:

Folosesc Internet Explore doar cand ma uit la TV pe NET. Si imi apar reclamele si imi iasa din full... dar de obicei folosesc Chrome...