| deutzadia a întrebat:

Ciaooo TPU, spuneti mi tot ce stiti ma refer la cei care au telefon Nokia n97mini.Dar spuneti din propria experienta si daca sunteti multumiti de el.Argumentati mult...Cel mai argumentativ raspuns primeste funda.Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| winter a răspuns:

Poti sa-ti faci o parere sa vezi cum este: http://telefonultau.eu/products/Nokia-N97-Mini-White.html

| winter a răspuns:

Poti sa-ti faci o parere despre cum este: http://telefonultau.eu/products/Nokia-N97-Mini-White.html

| Upz0r3 a răspuns:

Pai..eu am avut acest telefon adica inca il mai am dar nu-l mai folosesc. Ca performante telefonul este foarte bun si meniul e foarte frumos si umbli destul de usor pe el doar ca este o chestie foarte enervanta la toate telefoanele Nokia mai ales la n97, o sa-ti faci cateva fire albe in cap cu el pentru ca atunci cand el nu vrea sa mearga nu vrea..nush cum sa-ti explic eu l-am resetat pana acum de foarte multe ori. Este foarte rezistent dar ai grija sa nu-i zgarii ecranul pentru ca nu o sa mai se inteleaga. Eu ti l-as recomanda ca e bun dar in unele momente ti-am zis o sa-ti faca zile negre. happy

| Seby90 a răspuns:

Nu ti-as sugera, ecran tactil de proasta calitate. Baterie cu o capacitate mica, butonul de lock se va strica foarte curand. Loopuri de system si rebooturi automate dupa o perioada. Presupun ca vrei un smartphone si totusi sa fie qwerty, vin cu o sugestie. Incearca un BlackBerry, calitate superioara din toate punctele de vedere. (Sincer chiar este un telefon prost, nu stiu daca se mai fabrica, deci sunt sanse sa iti cumperi unul SH, ceea ce este si mai grav, ca te vei lovi de toate aceste probleme si mai curand). Dar totusi daca vrei n97, iti sugerez intr-adevar varianta mini, este mai stabil.