| Carasin a întrebat:

Cand aprind laptopul nu îmi apare nimic doar ecranul negru și cursorul nu merge sa pornesc nimic nici task manager cu ctrl alt delete. Am incercat tot ce e posibil, nici în safe mode, nimic.

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Reinstalează sistemul de operare.

| gabicoo a răspuns:

Mergi cu el la un service!

| flixbuster a răspuns:

"nu îmi apare nimic doar ecranul negru și cursorul" = "nu iti porneste sistemul de operare" - adica nu mai ai sistem de operare sau nu mai ai stocare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce s-a intamplat inainte sa apara asta? Ai umblat la fisierele windows, ai facut modificari si nu iti mai merge windowsul adica? Alt motiv este si daca l-ai desfacut si nu ai pus piesele la locul potrivit. Sigur ai windows pe el, a mers inainte? Ar trebui sa apara o eroare ceva daca se conecteaza hardiskul. L-ai scapat si s-a spart ceva inauntru? Scuze daca suna confuz. Iti apare lista sa alegi windows ca sa-l bagi in safe mode? Si iti apare ca ai windowsul? A expirat? Ai instalat ceva inainte sa se intample asta, o fi vreun virus? Ai incercat sa instalezi alt windows? Sau, ai alt sistem de operare?

| Carasin explică (pentru anonim_4396):

Înainte să îl închid mă jucam samp și l-am restartat n-am umblat la nimic nici nu l-am scăpat și n-am umblat in el că n-am ce căuta

| anonim_4396 a răspuns (pentru Carasin):

Si s-a blocat de l-ai restartat? S-o fi stricat placa video.

| ReignForest a răspuns:

Știu cum e, mi s-a întâmplat și mie acum parcă un an nu se mai aprindea nimic și l-am dus la un service care l-am făcut, dar nu merge bine pe windows 10 și mi s-a recomandst să instalez windows 7 și cum nu îmi plăcea plus că avea și alte mici probleme am cumpărat altul.

| Anonimata345 a răspuns:

Poate s-a stricat, mergi cu el la cineva care se preocupa de astfel de lucruri. Dacă nici acel om nu rezolva, poti sa iti achiziționezi un laptop nou. Good day!