| Annd a întrebat:

Cine a folosit RemoveWAT pentru un windows genuine, imi puteti spune daca a functionat?
Multumesc mult.
Funda!

Răspuns Câştigător
| adriangabor92 a răspuns:

A functionat

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Functioneaza.Poate gasesti chiar un activator genuine daca cumva cauti mai bine (depinde de ce windows ai).

| w1NNNd a răspuns:

Da functioneaza bine " poti sa il folosesti cu incredere " eu de vreo 4, 5 ori l-am folosit si nu am avut probleme!winking

| IrinaIvashkov a răspuns:

Buna eu am folosit aveam o problema la calculator ecranul negru iar jos imi aparea mesajul ala windows genuine etc,

Programul l-am dowloadat de pe net si sa stii ca a functionat mi s-a restartat pur si simplu PC-ul i-ar cand s-a deschis era ca nou adica mergea perfect ti-l recomand dar sa stii ca windows genuine mai apare si cand un fisier e prea plin la mine a fost C:// sa fie

| TeYo99 a răspuns:

Da chiar a functionat.Nu poti sai gasesti nici o problema, chiar functioneaza foarte bine, Eu sunt multumita de el. fundita