| LuCi82820 a întrebat:

Cine a inventat metin2?

Răspuns Câştigător
| Gumitzza5 a răspuns:

Clasicul metin ala primul aparut a fost inventat de un nemt(german). Iar apoi s-au facut mii de servere ca sa fie identice a acelui jocwinking

| Zsiga_Dacian_1988 a răspuns (pentru Gumitzza5):

Salut vreau pe nemt(german) ca am o mare afacere cu el si vreau sa dau de el ca vreau sa fac o comanda special pentru metin 2 care nu are nimen

| Zsiga_Dacian_1988 a răspuns (pentru Gumitzza5):

Salut vreau pe nemt(german) ca am o mare afacere cu el si vreau sa dau de el...

12 răspunsuri:
| lol23 a răspuns:

Un dement sigur... un derbedeu, cineva intreg la minte nubig grin

| RaVuL a răspuns:

Un prost care nu stia ce sa mai inventezewinking
laughing

| Gumitzza5 a răspuns:

Wow e prafwinking jaf de joc pentru copii neaintregi la mintex10

| AndreiD a răspuns:

Acum sa lasam gluma. Daca te referi la firma care a produs jocul, aceasta se numeste Gameforge.Site-ul lor : http://ro.gameforge.com/home/index

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine la invebtat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te draq cu ouale tale laughing) (wow)

| AcidCuSange a răspuns:

Frenkestein?

| har a răspuns:

Nu ma intereseraza ca altora li se pare ca wow e praf etc dar sa fim sincer metin e mult mai naspa si majoritatea joaca ca sa nu se obosesca cu jocuri comoplicate in engleza(majoritatea desigur nu stiu engleza) sau alte limbi.

| Mdp_Roby_2000 a răspuns (pentru har):

Cel mai mare adevar, pe o parte gresesti, si metinul e frumis in felul lui, dar ai si dreptate din punct de vedere al wow-ului, e un joc genial in care se regaseste vechiul metin in care stateau cate 20 pe un metib sau un boss. acum au aparut privatele si metinul nu mai are niciun haz.

| Swampspell a răspuns:

E o porcarie de joc, toti sunt obsedati de el si e cu 100 de clase sub wow(world of warcraft)