| christian90 a întrebat:

Cine are acest model de laptop de gaming MSI PL62 7RC, cel sub 3000lei?
Vreau sa stiu cum se comporta acest model si in general laptopurile de gaming msi mai noi. HP-ul Pavilion e cam scump.

1 răspuns:
| bogdan324 a răspuns:

De ce ti-ai cumpara chestia aia cand exista asa ceva?
https://www.pcgarage.ro/......nyx-black/

Mx150-ul ala e un gt 1030 dar pentru laptop-uri, nu va merge decent in majoritatea jocurilor noi nici macar pe low.
Asa are un i5 coffee lake cu 4 nuclee si 8 thread-uri cu un gtx 1050 4gb, pentru jocuri esports e perfect, poti rula si jocuri noi dar pe setari ceva mai scazute si undeva la 30-40fps-uri.