| wannabe a întrebat:

Cine are aplicatia facebook fast browse instalata pe telefon? Eu de fiecare data cand o pornesc imi apare mesajul "please be patient while testing your connection for the first time..." apoi "connection failed.check your internet settings." Conexiunea la internet pe telefon merge, fiindca daca accesez de pe browserul telefonului site-ul facebook fuctioneaza, dar eu vreau aplicatia asta fiindca banuiesc ca navigarea pe facebook se va face mai rapid.Cine ma poate ajuta cu aceasta problema?

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Incearca o versiune actualizata pentru aplicatia de facebook, poate aia e veche si se misca incet, batrana si ea laughing
Sper ca am putut sa te ajut.