| Magicianul1 a întrebat:

Cine are cont pe Club Penguin? Si cine are hack de membership sa imi de-a si mie linkul de unde pot sa il descarc! Dau funde la toti care raspund la aceasta intrebare amanuntit!

Răspuns Câştigător
| 3ntzz a răspuns:

Da-l inkolo de hack oh go on download-eazati penguin storm (ultimul o fost penguin storm 12. 1 thinking acum sigur e vreo 14, 15

| RedSprite a răspuns (pentru 3ntzz):

De unde pot sa descarc un penguin storm care sa mearga?

| florescucristi a răspuns (pentru RedSprite):

Ca nu sti tu

7 răspunsuri:
| Lorelei2121 a răspuns:

Am cont pe Club Penguin dar te sfatuiesc sa renunti la hack cu penguin storm de descurci mai bine

| βσσblėėŝ a răspuns:

Ma intreb cum dadeai tu funde la totilaughingrolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am asemenea conturi si nu ma-ntereseaza fundele tale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri pe google si scrii cp membership. exe dawnload dupa ce il iei te descurci. Il instalezi apoi completezi ce iti cere. In maxim 12 ore vei primi member. Ce e aia o funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ştiu eu cum să fii member pe gratis. Dar trebuie să mă contactezi pe iobbykid1@gmail.com pentru a face operațiunea mai uşoară şu mai sigură. O zi bună!