| RAY a întrebat:

Cine are habar de discord?

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

L-am folosit odata cand ma jucam cu niste prieteni LOL, in rest nu prea :/

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Il am si pe laptop, si pe calculator, si pe telefon.

| RAY explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Dar stii sa lucrez la el?

| Bogdan70001 a răspuns:

Eu.Cred ca am administrat cel putin 6 server la viata mea dintre care 3 au cel putin 100 persoane happy

In principal ma ocup de configurarea botilor (deja facuti, nu-i faceam eu)

| RAY explică (pentru Bogdan70001):

Bravo tie

| RAY explică (pentru Bogdan70001):

Discord inseamna doar gaming?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru RAY):

Ammm.....nu
In teorie da ea este conceputa pentru comunitati de gaming, dar de mult nu mai este folosit decat pentru atat.

Acum gasesti servere pentru aproape orice happy Jocuri, tech, comunicare (Meet New People este unul foarte popular, dar este in engleza) si cam tot ce vrei laughing

Adica contine atatea functii incat trece cu mult peste necesarul unui gamer si din cauza asta multe communitati s-au mutat pe discord

| RAY explică (pentru Bogdan70001):

Stii cumva un bot care sa blocheze spamul

| Bogdan70001 a răspuns (pentru RAY):

Dyno, Mee6, Carl-bot, Tatsumaki astia sunt cei mai buni