| wapkr a întrebat:

Cine are internet nelimitat "digi mobil prepaid",
merge bine?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Am avut stick 3g, si mergea ireprosabil. Desigur cu semnal full. Treaba este sa ai si un releu digi in zona ta ( de preferat ar fi sa nu depaseasca distanta de 10km )

| wapkr explică (pentru Jipa95):

La cartela sau abonament? avea limita? multumesc mult!

| Jipa95 a răspuns (pentru wapkr):

Aveam cartela prepay si trafic limitat la 10gb. Era un modem de 21. 6mbps si descarcam si cu 1.2mb/s in casa.

| wapkr explică (pentru Jipa95):

Dupa depasirea traficului inclus, la cat scade?

| Jipa95 a răspuns (pentru wapkr):

Scade la 0.10 mb/s adica astepti si 2 min pana ti se incarca o pagina web

| wapkr explică (pentru Jipa95):

100 kb/s? tot este bine! la cartela pentru date, telekom "Internet Nelimitat M+", dupa depasirea traficului, am 13 kb/s...mai bine merge prin webnwalk, 45 kb/s. multumesc mult!

10 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Eu am stick de la Digi primit pe abonament fiberlink 200 și merge ca „ de gratis", adică și în semnal full nu am viteză de net mai mare de 2 mb/sec.Deci netu merge prost rău de tot pe stick.Succes

| wapkr explică (pentru DeyCj):

Multumesc pentru raspuns!

| RobertMoon a răspuns:

Are un prieten merge foarte bine e mereu pe net... facebook, wapp

| T0T a răspuns:

Merge foarte bine net-ul de la digi.

| wapkr explică (pentru T0T):

Multumesc!