| Fefy a întrebat:

Cine are LG Optimus Sol? As dori sa stiu cum pot seta ca atunci cand primesc un mesaj telefonul doar sa vibreze ( nu silent, si nu sunet). Si cum pot pune o anumita melodie pentru grupuri de contacte, sau pentru diferite contacte melodie diferita?

1 răspuns:
| ionlarisa a răspuns:

Pai intrii la setari, profiluri si iti activezi pe profilul pe care esti sa nu iti sunt cand primesti mesaje... si pentru a seta o melodie pentru un anumit contact, intrii la melodia respectiva, si ii dai use as (sau utilizare ca) contact ringtone sau ceva de genul:*