| macgyver a întrebat:

Cine are nevoie de antivirus si parental control software?

Răspuns Câştigător
| emy a răspuns:

Eu nu, dar, oricum, iti multumesc pentru gest. E foarte frumos, demn de tot respectul.Sa nu te schimbi niciodata!

2 răspunsuri:
| cby a răspuns:

Pai hai sa o luam pe rind caci sunt 2 lucrui distincte, chiar daca pot fi prezente intr-un singur produs.
Antivirusul este absolut necesar. Lipsa lui este echivalenta cu lipsa de protectie atunci cind faci sex ocazional. Se poate intimpla orice, de la blocarea sau functionarea defectuoasa a calculatorului pina la furt de date... orice.
Controlul parental este de obicei o componenta a suitelor de securitate pentru internet dar si in antivirusuri, precum si separat in programele fie chiar si gratuite. Ele sunt necesare pentru a detine controlul asupra site-urilor pe care le-ar putea frecventa cei mici. Inchipuie-ti ca fara control parental un pusti de 7 ani poate da de site-uri porno. Nu e chiar ok, nu? happy

| dddddadada a răspuns:

Ala bala portocala da ce intrebare mai e si asta