| Ingognito a întrebat:

Cine are rcs-rds voi mai aveti canalul Comedy Central Romania? Ca mie mi-a disparut si ma intrebam daca e doar Ia mine

12 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

A disparut ore bune, era gata gata sa-i sun dar am zis sa ma mai uit o data peste editare lista canale si l-am gasit. Unul din receivere isi face auto-update poate al tau nu are auto-update sau in zona ta n-au rezolvat inca problema.

| sierra1 a răspuns:

Cred că e o chestie locală - la mine merge

| Ingognito explică (pentru sierra1):

Pai tu de unde esti

| sierra1 a răspuns (pentru Ingognito):

E clar că nu sunt de pe lîngă tine. Important e că problema e locală și probabil o s-o remedieze

| Ingognito explică (pentru sierra1):

Sper

| sierra1 a răspuns (pentru Ingognito):

Dai un mesaj când reapare

| Plato a răspuns:

Da, eu il am. Da.i sa caute din nou canalele, s-ar putea sa functioneze.

| Ingognito explică (pentru Plato):

Am cautat de 2 ori si nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu îl am.

| ibaal a răspuns:

Nici eu nu mai am, la mine au disparut mai multe canalesad
Poate ca trebuie sa rescanam, sa intre iar...nu mi-am batut capul laughing

| Ingognito explică (pentru ibaal):

Si mie mai muIte canaIe doar ca asta imi pIace restul nu ma intereseaza

| Maria_Ana_1995_XWZm a răspuns:

Și mie mi-a dispărut?