| BBiiiaa a întrebat:

Cine are Samsung S7580 Trend Plus? Ce parere aveti despre el?

Răspuns Câştigător
| atomescu a răspuns:

Salut,

In josul acestei pagini: http://bit.ly/1hZHcIw gasesti parerile celor care l-au cumparat!

4 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Http://www.marketonline.ro/......d-42-black
Uite aici caracteristicile telefonului.In princiupiu este un telefon bun si puternic.

| BBiiiaa explică (pentru IonutGaby):

Da, m-am interesat de caracteristici.Mi-ar fi placut sa primesc niste review-uri.

| Constantin_Butnaru_1985 a răspuns:

E un telefon fb cu un procesor mega bun

| Teo1236453 a răspuns:

Telefonul e bunicel...eu il am si am si un Orange hiro.Sunt mai multumit de hiro deoarece are ecran mai mare si mai luminos.Are procesor Dual-Core 1.3 mai bun ca cel de la S2.Trend are single core de 1. Din acest motiv multe aplicatii merg cu putin lag sau nu merg de loc.Pretul e cam acelasi.125 euro Hiro 120 sau 115 trend.Iti recomand Orange Hiro