|

Cine are statusuri, bune si noi? Dau funda pentru cele mai bune/frumoase.

10 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

1) "Cu indiferenţa ta m-ai făcut mai tare. Acum nu-ţi convine dar încet, încet, calc pe urmele tale. Şi abia acum vezi si tu că indiferenţa doare. "

2) "Poate’h ca am aiere’n cap,dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ?Asta ii problema th’a.Nu ma cunoşth’i?Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de-a mea’

3) Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie,altora nu le pasa:-J

4) Ei, n`au haru sa copieze originalu`

5) "Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!"

6) Te crezi in stare să mă poţi judeca? Înceară, dar mai intai fă o analiza având ca subiect de studiu persoana ta!

7) Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

8) :X [~_~] See the world in a pink way [~_~] :X

9) Ma respecti,te respect.Ma iei cu vrajeala,te iau cu vrajeala.Ma ataci,ma apar.Ma urasti,nu te urasc.Si stii de ce? Pt ca ceea ce pe tine te caracterizeaza,pe mine nu ma defineste.

10) Faima existentei umane nu consta in a trai, ci in a sti pentru ce traiesti.

11) °• Lasa'ma cu textele ce nu ma intereseaza.Lasa'ma cu lumea care nu ma agreaza.•°

12) Lasati`ma sa fac si bune si rele ,dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

13) Am muzica in suflet si`n gand.Trec prin toate oriunde, oricand.Muzica e in sufletul meu si va fi aici langa mine mereu.

14) Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea.

15) Curajul nu inseamna absenta fricii, ci puterea de a merge mai departe in ciuda ei.

16) Te gandesti,Aberezi,Trezeste'te,prea frumos visezi.

17) Lasa timpu sa treaca,poti sa faci treaba sa mearga.Nu te grabii,vei reusi.

18) Vreau o viata nouaa!Si de restuuu` caramele!

19) ...2004 - 23761 + Vezi răspunsul întreg

9 răspunsuri:
| a răspuns:

Specifications, technical specifications, technical data, presentations, mobile phones, gsm, accessories, review - www.games-hd.com

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Statusuri Noi:
1.Nu vreau să cred că s-a terminat, că toate promisiunile le-ai aruncat într-un foc ce arde neîncetat, departe de tot ce am creat.

2.Am învățat că toată lumea vrea să trăiască pe vârful unui munte, fără să știe că adevărata fericire este în felul în care urci pantele abrupte spre vârf. (Gabriel García Márquez)

3. Fata : Te iubesc!
Baiatul: Si eu te iubesc!
Fata: Dovedeste-o! Striga tare sa te auda toata lumea ca ma iubesti!
Baiatul: (sopteste) Te iubesc!
Fata: De ce mi-ai spus-o doar mie?
Baiatul: Pentru ca tu esti lumea mea!

http://messok.ro

| a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

...

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| a răspuns:

Www.facebook.com/StatusuriiiiAddaOfficial

Cea mai bună pagină. Statusuri originale!

| a răspuns:

1).El:Iarta-ma!
Ea:Tine paharul acesta
(Baiatul ia paharul)
Ea: acum tranteste-l pe jos!
(Baiatul il tranteste, paharul se sparge in zeci de bucati)
Ea:Acum spune-i ''Iarta-ma'' si vezi daca se reface!
2).Dar sa stii amice, orice lovitura lasa si o cicatrice...
3).Pe tine nu te intereseaza ca eu te iubesc!
4).Vreau un baiat care sa-mi ia luciul de pe buze, nu rimelul de la ochi!
5).Ma vezi gasi poate intr-o zi. intr-un loc uitat ma vei privi zicand incet: A fost o data prietena mea!
6).Intr-o zi ne-am intanlit, ne-am placut si ne-am iubit, lumea parca a innebunit, si intr-o zi ne-am despartit!
7).Niciodata sa nu ignori o persoana care te iubeste, careia ii pasa si careia ii e dor de tine. Poate intr-o zi ai sa realizezi ca ai pierdut luna in timp ce numarai stelele.
8).La mine in clasa daca nu esti nebun...devii!
9).Sincer, nu pot spune ca nu imi e dor... Cand o aud pe mama cum striga: `Ce-ti mai face baiatul ala cu care vorbeai pana si-n somn?
10).Cum e cand persoana iubita te ignora? Cum e cand pe cel care-l placi pe alta o adora? Inima iti plange, dar nu ai ce sa faci. Iti vine sa urli, dar te abtii si taci!
11). Ai plecat... In urma ta m-ai lasat! M-ai uitat? Un singur lucru am de spus: Te voi iubi mereu, chiar daca mi-e greu!
12). Egoismul distruge orice forma de iubire!
13). Mi-as dori din nou sa mai fiu fetita mica, pentru ca juliturile din genunchi se vindeca mai repede decat inimile frante!
14). In viata e mai bine sa te doara in cot, decat sa te doara in inima!
15). Razbunarea nu-mi aduce satisfactii, insa indiferenta ti-o daruesc cu multa dragoste!
16). Daca timpul ar fi precum o carte as deschide si as citi. Plangand, as rupe paginile in care sta scris trecutul meu, trecutul tau, trecutul nostru, si le-as da foc. Cenusa as arunca-o in vant. Nu vreau sa mai stiu de durerea provocata…
17). Cand iti va fi dor de mine, adu-ti aminte ca tu m-ai lasat sa plec.
18). Dragostea e o sageata ce iti face in inima rani de foc. Sufera cel ce iubeste....2009 - 2102 + Vezi răspunsul întreg

| a răspuns:

• Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti • Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti •"

• De-ai privi adânc în ochii mei • Ai vedea ce-nsemni pentru mine • As renunta la toate pentru noi • Nu pentru iubire •

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

•Are o aura ce te-atrage • Stie ca o placi • De-aia nu te lasa-n pace • E atat de tacuta • Misterul iti provoaca o privire pierduta •

| • Intotdeauna pregatita pentru raul care vine • Intotdeauna fericita daca treaba merge bine •"

• Am invatat sa respect • ea respecta doar banii • Eu am invatat sa lupt singura • ea e zero fara tati si mami •"

• Din cauza ta sunt fericita!love struck

• Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza •

• E de ajuns sa am incredere in mine • In ce pot sa fac ca sa fie bine • Poate intr-o zi iti vei aminti • Ca am avut grija de tine • Macar o zi •

• Nimeni • Nu poate fi la fel ca tine! • Tu imi dai incredere in mine! •

•Mereu vei cauta la o alta Ea • Ceea ce adorai la mine candva • love struck

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna •

"• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

"• N`ai sa poti pleca fara voia mea • Dar daca`ai sa pleci • Eu te voi urma •"

• Nu inghit in sec • Inghit in demisec • Urmatoarea lege o astept direct • Ma exprim sa intelegi mesaju` • Eu nu`s mata sa`mi cenzurez in fata ta limbaju •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta ...2004 - 2282 + Vezi răspunsul întreg

| a răspuns:

1)sant cum de fiecare data cand descoperim cheia succesului, cineva schimba lacatul.
2)Nu urmaresc sa rastorn lumea, ma multumesc cu faptul de a nu ma lasa rasturnata de ea
3)Prefer sa mor in picioare decat sa traiesc in genunchi.
4)Vrei să o vezi din nou intrând pe uşă, dar nu apare. Nu înţelegi cum ieri a fost dependentă, iar azi nepăsătoare
5)Am ascuns atat de bine fericirea sa nu mi-o fure altii, ca nu o mai gasesc nici eu.