| ionut9418 a întrebat:

Cine are tableta Serioux gotab S800, sa imi spuna si mie o parere despre ea, daca se merita sa o cumpar si cat de bine merge cat duce bateria?

Răspuns Câştigător
| GabyAdicaEu a răspuns:

Este o tableta acceptabila din anumite puncte de vedere insa este sensibila sa zgarieturi sau lovituri, bateria tine cca. 4-10 ore in functie de setarile tabletei si de jocul pe care il joci pe ea respectiv claritatea imaginilor si a videoclipurilor.

| ionut9418 explică (pentru GabyAdicaEu):

Te rog sa imi spui cat de clar se vede displayul, adica are multi pixel sau e acceptabil?

| ionut9418 explică (pentru ionut9418):

Cat de tare se aude difuzorul, are microfon? Dau funda!