| simplegirl2 a întrebat:

Cine are tinder? Va place aceasta aplicație?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O aplicatie facuta special pentru cei care cauta o aventura, dar si alte aplicati sunt la fel, numa obsedati sexuali, fetele care cauta barbati bogati care se vand ca obiecte sexuale si cam atat, rar ceva serios pe internet

| Freya1 a răspuns:

Din cate am inteles e o aplicatie petru intalniri si combinati.Nu stiu cat e de buna si serioasa eu nu am si nu cred ca vreau sa imi fac

| OldSoul a răspuns:

Eu ma numar printre utilizatorii acestei aplicatii.

Cat despre aplicatie, daca ne place sau nu, depinde ce asteptari ai de la aceasta aplicatie si desigur, depinde si cat de bine stii sa-ti joci cartile. Ca degeaba esti tu pe aplicatia X daca nu stii sa socializezi, sa oferi putina seductie, normal ca nu o sa se schimbe nimic si mai mult te va descuraja.

Cat despre mine, eu o folosesc sa socializez, nu am mari asteptari de la ea, dar chiar si asa am "intalnit" persoane interesante.

| danutzu96 a răspuns:

O mizerie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te uiti la Family Guy si vezi tot ce poate face! (si episodul cand foloseste si cand ajunge dependent).

| emipenet a răspuns:

Eu nu am dar, am inteles ca este o aplicatie foarte buna
cred ca o voi incerca

| PaulaSPFGHJKL a răspuns:

Nu am asa ca habar n am...