| mihaialbert2001 a întrebat:

Cine doneaza piese de pc cum ar fi ram,placi video, cd driver, etc sa ma contacteze, va rog am mare nevoie.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.mygarage.ro/donatii/ iti faci cont, explici, demonstrezi si se rezolva.

| mihaialbert2001 explică (pentru CM7YRE):

Nu mi-a fost de ajutor pentru ca acolo sunt doar piese vechi

| CM7YRE a răspuns (pentru mihaialbert2001):

"Piese vechi"? "Mare nevoie"? Ori esti troll, ori profitor, ori faci mofturi. Altii se bucura la un dual/quad core. Daca i un caz pe bune, baietii fac donatii serioase; tu esti doa "online begger" pana la alte dovezi;