| crisssexee a întrebat:

Cine e inregistrat pe youtube?
http://www.youtube.com/subscription_center? annotation_id =annotation_988175&feature=iv&add_user=X6supra
Dati un subscribe la canalul meu si dau si eu la al vostru;)

4 răspunsuri:
| Ady00pk a răspuns:

Uite ca a ajuns si la noi tranzactia "Sub 4 Sub" laughing niste loseri care nu au cu ce sa impresioneze lumea pe youtube ca sa primeasca subscriberi incearca sa se milogeasca laughing

| MaeRi a răspuns:

Eu sunt am numele de Michiro2000. Sper ca sti ce inseamna Subscribe(atunci cand pui un nou video pe canalu tau imi apare ca ai pus unu nou), nu e mare lucru sa iti dau ^_^, Daca vrei poti sa imi dai si tu ^_~

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat funda?

| jusify a răspuns:

Bine iti dau dar sa nu uiti promisiune!>...Si da-mi plz o fundita...