| MikeyRyder a întrebat:

Cine este abonat la dolce/romtelecom? pareri cum e la ei FUNDA

3 răspunsuri:
| MikeyRyder explică:

Ii mai bine ca la upc sau?

| Anonimaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru MikeyRyder):

Te as sfatui sa te bagi la dolce. Prinzi o gramada de programe faine iar netul merge ft ok si nu cred ca vei avea probleme. Nu vei regreta si in orice caz, e mai convenabil ca la upc. Mai degraba asa. Te pu
p, sper sa fii multumit, si o zi frumoasa.

| AlexJockerul a răspuns:

Buna. si eu am avut Upc pana mi-au taiat accesul adica o venit si mo debransat de la stalp pentru ca am intarziat o zi cu plata si tin sa mentionez ca eram client de 15 ani la ei si mai trebuia sa platesc si rebransarea de 100 lei... e mai bine la dolce ca ai televiziune la inalta calitate netul e si el bun si telefonia la fel. eu is acuma pe dolce. sper ca te-o ajutat raspunsul meu ca sa te decizi big grin big grin