| denisTiky a întrebat:

Cine imi da link de la driver de la marvo k632 keyboard, va rog. cand bag usb-ul de la tastatura in pc nu se intampla nimic, tastatura limineaza dar nu functioneaza nici o tasta doar cele cu care controlez modurile de lunimare, va rog, ajutati-ma, dau funda!

8 răspunsuri:
| Daniel_Marius_1991_EMFT a răspuns:

Nu trebuie neaparat driveru, incearca sa instalezi un driver pentru usb-uri si sigur o sa mearga...

| denisTiky explică (pentru Daniel_Marius_1991_EMFT):

Dami un link de la site cu drivere pentru usb te rogg.

| denisTiky explică (pentru Daniel_Marius_1991_EMFT):

Cand dau pe setup, imi da o eroare, scrie ca: This computer does not meet the minimum requirements for installing the software.

| Daniel_Marius_1991_EMFT a răspuns (pentru denisTiky):

Instaleaza slim driver de pe google si ati gaseste toate driverele lipsa... Instaleaza doar driveru de la usb poate o sa ati apara mai multe pentru usb instaleazale pe rand si cand ati cere restart dai pentru fiecare in parte si o sa ati mearga... Eu chiar azi am facut asa la un laptop cu acest program.

| denisTiky explică (pentru Daniel_Marius_1991_EMFT):

Deci azi am pus tastatura in usb-ul din fata (front panel) si a mers totul, na dar eu am vrut sa o pun in spate si cand am scos-o si am pus-o in spate nu a mai mers, imi da o eroare in bara aia de jos si zice Unknown Device. Imi da sa fac update la drivere (ceva din windows) si dupa ce il fac tot nu merge. o sa incerc cu slim driver

| Daniel_Marius_1991_EMFT a răspuns (pentru denisTiky):

Asa ami facea si mie dar dupa ce am bagat driverele gasite de slim o mers, se poate sa fie si din windows daca chiar nu ati merge... Sa nu recunoaca driverul

| denisTiky explică (pentru Daniel_Marius_1991_EMFT):

Cand l-am instalat nu mi-a gasit nici un driver lipsa la usb, ci doar la placa wierless, ceva cu audio, realtek. ceva de genul si mai la ceva, nu imi mai amintesc deoarece l-am sters ca avea virusi. Mi-a ingreunat foarte mult pc-ul dupa ce l-am instalat.