| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi da si mie o licenta pentru Nod32 Antivirus7?

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Cei de aici :-P
http://www.eset.ro/antivirus/eset-nod32-antivirus.php
Așa ceva este interzis pe TPU că are legătura cu pirateria de soft, ceea ce este interzis pe acest site.
Oricum nu ti-l recomand.Îl furi degeaba, și mai grav dacă e piratat îl ții degeaba în calculator.Nu se va actualiza, deci pierzi vremea degeaba.
Succes

| Tiooooo a răspuns (pentru DeyCj):

Nu imi da nici o licenta, nimic!

| DeyCj a răspuns (pentru Tiooooo):

Ți-o dă daca îl cumperi desigur.Crezi că drepturile de autor se fură?
Citește legea dreptului de autor și apoi o să vezi că se cumpără nu se fură, așa cum face românu cel inconștient ce mai și învata pe altul care nu se pricepe cum să fure, dar cum să se protejeze de raziile ORDA nu, astfel încât un user începător de calculator cum ești tu de exemplu crede că e normal să descarce soft de pe internet(surse ilegale în gen FileListe sau torrenze) să îi pună serialul și apoi sa îl utilizeze ca și cum ar fi a lui.GREȘIT!
Windows-ul Photoshop-ul Microsoft Office-ul, etc toate aparțin celor ce le-au creat(Microsoft și Adobe în cazul ăsta), nu vor fi de vânzare nici o dată, numai dreptul de utilizare este de vânzare.La dreptul ala de utilizare îi zice Licență și e pe bani.