| Whitesnake99 a întrebat:

Cine imi face o introducere in lumea tigarilor electronice? Cum e cu modurile electronice sau mecanice, rezistente, atomizoare servisabile sau nu, lichide, baze, arome? Nu am gasit nicaieri pe net explicatii calumea,

2 răspunsuri:
| ProstSiTrist a răspuns:

Pai nu pot sa iti spun tot aici si nici nu stiu eu tot dar cauta pe Youtube canalul Academia de Vapat
Sunt niste romani simpatici (no gay) care au videoclipuri care sunt informative despre,, lumea tigariilor electronice,, cat si review-uri la Vape-uri ieftine si bune pentru incepatoru moduri etc

| Crackman a răspuns:

Sunt mai nocive decat tigarile normale, asemenea cu narghileaua ce iti mareste cantitatea de baze in corp... eu recomand un pahar rece de portocale stoarse.