| Ady21 a întrebat:

Cine imi poate da si mie driverele necesare pentru un laptop HP 650? nu ma pot conecta la wireless fara drivere si imi trebuie urgent! vreau sa iau driverele de pe un pc conectat la internet si sa instalez pe laptop astfel incat sa ma pot conecta la wireless

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Http://h20564.www2.hp.com/hpsc/swd/public/readIndex?sp4ts.oid=5225012 Alege ce sistem de operare ai şi descarcă-le.

| Ady21 explică (pentru Gizăz):

Sa fii sanatos! m-ai scos dintr-o mare incurcatura big grin mersi mult

1 răspuns: