| VladutStafff a întrebat:

Cine imi poate da si mie un site de unde as putea sa invat Python mai detaliat, cu toate functiile acestuia, in limba romana daca se poate? Poate un site de pe care ati invatat chiar voi.
Multumesc mult!

1 răspuns:
| Claudiu1905 a răspuns:

Nasol! Daca ai instalat un limbaj de programare ai acces cam la toata informatia existenta in legatura cu acel program, intotdeauna incompleta. Incearca sa faci programe cu informatia deja existenta, o sa vezi ca nu-i asa simplu si ca ai o gramada de invatat despre programare inainte sa-ti pui problema documentarii.