| Adelina04 a întrebat:

Cine imi poate explica si mie cum fuctioneaza internetul prin modem de la vodafone?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu faci prostia sa-ti bagi internet prin modem de la Vodafone, este jalnic, in afara faptului ca iti faci o multime de nervi pana se incarca, de descarcat muzica filme sau sa te uiti pe youtube nici nu poate fii vorba, eu m-am pacalit acum un an si ceva si mi-am luat la abonament pe doi ani dar ma bucur ca mai am cateva luni si scap de el si apoi imi bag prin romtelecom, ala da internet.

3 răspunsuri:
| Toxic a răspuns:

Acum depinde foarte mult ce asteptari ai tu. Internetul prin modem fata de cel prin cablu este varza. Daca ai asteptari mari de la cel cu modem vei fi total dezamagita!

| username_8290 a răspuns:

iti dau ei o cartela o bagi in modem si daca ai probleme suni la ei si dai numarul la cartela si o repara.

e cea mai mare prostie! eu am de la ei sunt in mijloku bucurestiului si stau 10 minute sa ma duca dintr`o pagina in alta!

| dsadasdsada a răspuns:

Am si eu. merge ca un ...sa nu spun eu ce laughing straight face