| qieiqpalz a întrebat:

Cine imi poate recomanda o tableta buna de gaming?

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nvidia K1

| artemidak a răspuns:

Nici nu stiu bine ce ala gaming, d-apaio tableta buna pentru asa ceva...
Dar daca vrei o tableta, iti recomand un iPad Air 2cu memorie de 128.
DECI A MEA FACE 4 ANI IN DECEMBRIE IAR BATERIA, DACA STAI PE EA, II REZISTA CHIAR SI 8 ORE.

| artemidak a răspuns:

Nici nu stiu bine ce ala gaming, d-apai o tableta buna pentru asa ceva...
Dar daca vrei o tableta, iti recomand un iPad Air 2cu memorie de 128.
DECI A MEA FACE 4 ANI IN DECEMBRIE IAR BATERIA, DACA STAI PE EA, II REZISTA CHIAR SI 8 ORE.

| qieiqpalz explică (pentru artemidak):

Serios!? Man nu glumii cu d.astea! nu prea ma atrat ipad urile pentru ca nu stiu sa umblu pe ele si din cate am auzit nu sunt prea multe jocuri

| alexsneks22 a răspuns:

Salut!
Uite aici o varietate de tablete din care sa iti alegi!
https://www.emag.ro/....../tablete/c