| Vladut13 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un smartwatch ieftin? As vrea si link-ul daca se poate!---DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| gladitor a răspuns:

Iti recomand un site foarte bun din china:dar pentru asta trebuie sa ai card bancar pentru a efectua plata http://www.aliexpress.com/......watch.html

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu recomand. Inca un produs pe care il tii la incarcat si tot ce face este ca iti arata notificarile din telefon, poti vorbi ca prin handsfree si alte chichite. In schimb ai un ecran mic, la un ceas, care culmea, cu atat mai mult ca promoveaza mobilitate, o sa te tot opresti in drum sa descifrezi mesajul de pe afisaj.

| Zaygon a răspuns:

Intra pe siteurile cu produse din China si gasesti cate vrei cu preturi intre 20-50$+TVA 24%. Nu sunt branduri mari dar cam acelasi lucru fac. happy

| RAKU1337 a răspuns:

Sincer părerea mea este să mai aștepți puțin: o lună-o lună jumate pentru că nu sunt prea multe smartwatch-uri pe piață și nu există concurență așa că prețurile sunt exagerate. În scurt timp tote se vor ieftini drastic. Sper că te-am ajutat.