| iDejanFilipovici2003 a întrebat:

Cine imi poate recomanda un software pentru a folosi tethering usb(partajare internet prin usb) de pe Lg L Fino pe un PC cu Windows 8, fara placa de retea sau adaptor.Sau pot face fara software? Mie nu mi-a mers. P.S.

1 răspuns:
| UserRo10 a răspuns:

Cand conectezi telefonul, un driver se instaleaza automat. Ramene sa tii cablul usb in telefon si pc si sa dai drumul la Tethering. Daca nu, ia driver-ul pentru oc de pe site-ul producatoruluibpentru modelul tau de telefon