| Riri0304 a întrebat:

Cine imi poate spune programe tari si gratis pentru android? FUNDA

2 răspunsuri:
| Emryy a răspuns:

Depinde ce telefon ai, poti intra din meniul tau pe AppStore, astepti putin sa se incarce apoi dai sus in meniul pagini intrate pe gratis, parca este a doua deobcei(conteaza ce telefon ai) apoi ai o gama mare si o pagina lunga de unde sati alegi aplicatii pentru telefonul tau.
Bafta si nu strica o funda.

| Riri0304 explică (pentru Emryy):

Am spus pentru android AppStore sunt numai pentru produsle Apple eu am Samsung Galaxy S 2 si am android tongue