| valycretu a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum imi pot activa pe o cartela cosmote netul?

Răspuns Câştigător
| torres9 a răspuns:

Activarea serviciului web'n'walk

Pentru a activa serviciul web’n’walk este suficient să apelezi gratuit *100# şi urmează instrucţiunile, sau să trimiţi un mesaj gratuit cu textul "A WNW" la numărul 969. Vei putea să accesezi serviciul ori de câte ori ai nevoie, plătind doar pentru zilele în care alegi să te conectezi. Imediat după comanda de activare a serviciului vei primi automat setările de care ai nevoie precum şi adresa de la care poţi descărca Opera Mini web’n’walk pentru a te bucura de cea mai bună experienţă on-line.

Extraopţiunea trebuie menţinută activă cel puţin o lună întreagă de facturare cu excepţia primei activări, care presupune menţinerea pentru cel puţin două luni de facturare întregi.

Pentru o folosire intensă a serviciului, îţi recomandăm să îţi activezi extraopţiunea web’n’walk. Poţi face acest lucru la fel de simplu, apelând *100# şi urmează instrucţiunile, sau trimiţând un mesaj gratuit cu textul "A ABO" la numărul 969 şi urmând apoi instrucţiunile primite prin SMS.

Persoanele juridice îşi pot activa serviciul web'n'walk prin completarea şi transmiterea către Departamentul de Relaţii cu Clienţii a acestei cereri.