| alex14 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie unde gasesc hack-uri de yang, experienta sau un hack numit Trade Hack da care sa nu aiba virusi si sa mearga pentru Metin 2 RO.Va rog imi trebuie urgent! multumesc

Răspuns Câştigător
14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai
in primul rand te uiti la hack de yang gratis si te uiti pe toate raspunsurile de pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www. put/a/cal.rom

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta [e google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta [e google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am hack de la banjo1 daca te ajuta... laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.allhacks/ter45.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu
tu sti coduri
de metin2.ro virgo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

TheForegnConstantin bine ca recunosti ca esti gayrolling on the floorrolling on the floor

| UserAnonim2013 a răspuns:

Salut TPU. Am vazut foarte multe intrebari in care este cautat Trade sau Yang Hack Metin2 Ro/Privat. Pentru a nu sta sa raspund la fiecare intrebare in parte am hotarat sa va dau chiar eu Trade Hackul (Yang Hack nu exista tongue). Aceasta Merge 90% pe Metin2Ro Official, si in proportie de 45% pe unele Private(Ex: Metin2Fun,Metin2Hammer ~> 100% incercat chiar de mine). Pentru ca este un hack mai vechi nu se mai gasesc site-uri download. Daca doriti acest hack bagati ID Mess: alex_mafia_alex

| Sh0cKysteeL a răspuns:

Salut uite adresamea de mess david_wow99 adauga-ma la prieteni si iti dau un multi hac de furat de la alti de trecut prim ziduri de crescut etc.

| c2osmin a răspuns:

Man nu exsista trade hack nici yang sunt keloker poate exista dar nu dau astia tin nu mai pentru ei

| milo_8191 a răspuns:

Nu mere nici unu